O NAS

MG Medical to Centrum Medyczne łączące w swojej działalności leczniczej Gabinety lekarskie, Fizjoterapię i Rehabilitację oraz Psychologię

Gabinety zlokalizowane są w samym centrum Lublina, w nowym budynku mieszkalno-usługowym przy al. Racławickie 28A, znajdującym się naprzeciwko Szpitala Wojskowego w Lublinie.

SPECJALIŚCI

MG Medical czeka na Państwa wysokiej jakości zespół interdyscyplinarny (lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów), cechujący się szeroką wiedzą specjalistyczną, doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz właściwą postawą.

NASZA MISJA

Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym dobro pacjenta, szacunek do niego, umiejętność wysłuchania oraz chęć niesienia pomocy są priorytetem i aspektem nadrzędnym.

Są to wartości niezwykle cenne, które nadal są trudne do odnalezienia w konkurencyjnych miejscach, świadczących medyczne usługi.

Zależy nam, aby te wartości związane były nie tylko z właściwą wizytą w gabinecie specjalisty, ale także obecne podczas rejestracji telefonicznej, pobytu w recepcji przed i po wizycie.

DOSTĘPNOŚĆ

Nasze Centrum Medyczne jest w pełni przystosowane dla Osób z niepełnosprawnościami, z bezpośrednim dostępem i wejściem z publicznego chodnika (poziom 0) i z przystosowaną łazienką

WNĘTRZE

MG Medical to przestrzeń urządzona dla Państwa, autorsko zaprojektowana, łącząca elementy nowoczesnych i ponadczasowych trendów z estetyką medycznych wnętrz.

W recepcji zostało przygotowane dla Państwa miejsce, w którym można rozgościć się i poczekać na umówioną wizytę w relaksującym otoczeniu krajobrazów i dźwięków natury.

Projekt i aranżacja: Małgorzata Górecka MG Studio

Kontakt: +48 537 945 954

LOKALIZACJA

Lokalizacja gabinetów w centrum Lublina (Al. Racławickie 28A/U7), w szeregu lokali usługowych budynku mieszkalno-usługowego ułatwi szybkie dotarcie na wizytę, bez konieczności kluczenia i szukania miejsca docelowego na osiedlach i trudno dostępnych miejscach.

Do MG Medical można przybyć także komunikacją miejską.

Naprzeciwko zlokalizowany jest przystanek Liceum im. Staszica 01, a     50 metrów obok po tej samej stronie ulicy – przystanek Liceum im. Staszica 02.

Przyjeżdżając do nas autem, samochód można zostawić na bezpiecznym, strzeżonym parkingu 
Szpitala Wojskowego w Lublinie, znajdującego się po drugiej stronie ulicy.

REJESTRACJA

W naszym Centrum Medycznym możecie Państwo umówić się na wizytę telefonicznie, a także poprzez rejestrację online.

Przy użyciu systemu rejestracji internetowej, możliwe są: wybór odpowiedniego specjalisty, umówienie wizyty, przesłanie posiadanej dokumentacji medycznej do lekarza, a także ewentualne opłacenie wizyty online.

W recepcji akceptujemy płatności zarówno gotówką, jak i kartami płatniczymi oraz BLIK.

Zapraszamy!

Zespół MG Medical