Centrum
Medyczne

mgr Małgorzata Górecka

mgr Małgorzata Górecka
PSYCHOLOG, PEDAGOG

mgr Małgorzata Górecka

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – kierunek: Pedagogika, oraz studia magisterskie na kierunku Psychologia, specjalność: Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Jest także absolwentką studiów podyplomowych: Psychologia transportu.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach. Fundamentem jej pracy jest ciągły rozwój w aspekcie kompetencji i doświadczenia, a także indywidualne podejście do każdego człowieka, szacunek dla jego wartości, czasu i miejsca w życiu.
Wyróżnia się niezwykłą empatią, zrozumieniem, umiejętnością wysłuchania drugiej osoby. Potrafi spojrzeć na problemy osoby potrzebującej pomocy bez zaangażowania emocjonalnego.
Podczas konsultacji zapewnia spokojną, życzliwą, dyskretną, pełną szacunku atmosferę, umożliwiającą otwartą rozmowę, poznanie trudności i zaproponowanie odpowiedniego planu dalszej terapii, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Pacjenta.
Osobiście wyznaje zasadę „Nie ma sytuacji bez wyjścia”. Prywatnie kocha góry, przyrodę, naturę. Jest także z zamiłowania ornitologiem, a także miłośniczką wszystkich zwierząt i aktywną działaczką na rzecz ich ochrony.

Zapraszamy do rejestracji online, dostępnej na naszej stronie internetowej oraz do rejestracji telefonicznej.

Skip to content