Centrum
Medyczne

dr n. med. Agata Michalak

dr n. med. Agata Michalak
gastrolog (w trakcie spec.), internista

dr n. med. Agata Michalak

Dr n. med. Agata Michalak – internista, gastrolog w trakcie specjalizacji. Jest absolwentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od 2015 r. związana z Kliniką Gastroenterologii z Pracownią Endoskopową Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W 2019 roku obroniła pracę doktorską pt. „Ocena przydatności wybranych nieinwazyjnych hematologicznych i surowiczych parametrów włóknienia wątroby u pacjentów z przewlekłymi patologiami wątroby w praktyce klinicznej”.

W Centrum Medycznym MG Medical, dr n. med. Agata Michalak oferuje pomoc we wszelkich problemach gastrologicznych oraz internistycznych, takich jak:

– Wymioty

– Zgaga

– Krwawienie z przewodu pokarmowego

– Choroba Leśniewskiego-Crohna

– Choroby trzustki

– Uchyłkowatość jelita

– Choroby wątroby

– Choroby żołądka

– Wzdęcia

– Choroba wrzodowa

– Bóle brzucha

– Zapalenie żołądka

– Zapalenie dwunastnicy

– Polipy przewodu pokarmowego

– Zapalenie trzustki

– Zespół jelita drażliwego

– Kamica żółciowa

– Zapalenie jelit

– Marskość wątroby

– Zakażenie Helicobacter pylori

– Biegunka

– Choroby przewodu pokarmowego

– Zaparcia

– Refluks żołądkowo-przełykowy

– Alergia pokarmowa

– Celiakia

– Rak jelita grubego

– Przepuklina rozworu przełykowego

– Wrzodziejące zapalenie jelita grubego

– Diagnostyka infekcji

– i inne

Dużo satysfakcji sprawia jej prowadzenie zajęć z gastroenterologii z polsko- i anglojęzycznymi studentami, zarówno w warunkach klinicznych jak i w oparciu o metody symulacji medycznej. Istotny punkt jej zainteresowań gastrologicznych stanowi również nauka wykonywania badań endoskopowych – gastroskopii i kolonoskopii, na których w niedalekiej przyszłości chciałaby się skupić.

Uczestniczka krajowych i zagranicznych konferencji, na których prezentowała wyniki swoich badań poświęconych głównie pacjentom z marskością wątroby i nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych w obrębie przytoczonych dziedzin. Czerpie wiele radości z połączenia obcowania z pacjentami z działalnością naukową.

Prywatnie lubi sportowe odskocznie, długie rozmowy z przyjaciółmi i poznawanie nowych miejsc. Potrzebuje dbać o bliskich i mieć poczucie ciągłego rozwoju. Idealistka z praktycznym zacięciem.

Niech twoje pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.

– Hipokrates

Zapraszamy do rejestracji online, dostępnej na naszej stronie internetowej oraz do rejestracji telefonicznej.

W naszym Centrum Medycznym mają Państwo możliwość umówienia się na konsultację gastrologiczną oraz internistyczną z dr n. med. Agatą Michalak – specjalistą chorób wewnętrznych, gastrologiem w trakcie specjalizacji. W MG Medical, dr n. med. Agata Michalak (internista, gastrolog) oferuje pomoc we wszelkich problemach gastrologicznych oraz internistycznych. Jeśli szukają Państwo bardzo dobrego gastrologa, internistę w Lublinie, w MG Medical możecie Państwo liczyć na krótki czas oczekiwania na wizytę i profesjonalne podejście specjalisty, wyróżniającego się szeroką wiedzą i wysokimi kompetencjami. dr n. med. Agata Michalak – gastrolog Lublin prywatnie, internista Lublin
Skip to content